Oferta pracy

Programista PLC/Automatyk PRACA DLA ABSOLWENTÓW

Gamma Plus

Polska, śląskie, Bielsko-Biała, Wrocław, świat
2019-02-11 2019-02-24
Specjalista

Opis firmy

Specjalizujemy się w automatyce przemysłowej. Z powodzeniem bierzemy udział w projektach dla wymagających klientów z branży motoryzacyjnej i lotniczej. Wdrożenie lub przygotowania do projektu odbywają się w biurze w Bielsku-Białej lub w nowo powstającym we Wrocławiu. Brakuje Ci doświadczenia, ale masz chęci do nauki i ciągłego rozwoju? Poszukujemy osób, dla których automatyka jest pasją i planem na przyszłość.

Opis stanowiska

ZADANIA:
=> tworzenie algorytmów sterowania,
=> programowanie sterowników PLC oraz wizualizacji HMI,
=> czytanie dokumentacji projektowej, schematów,
=> wdrażanie systemów u klienta,
=> trafne diagnozowanie i skuteczne rozwiązywanie problemów uruchamianej instalacji automatyki.

Wymagania

=> wykształcenie min. średnie techniczne o profilu kierunkowym: automatyka, mechatronika elektronika, elektrotechnika,
=> podstawowa wiedza z zakresu programowania sterowników PLC SIEMENS lub innych,
=> znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
=> prawo jazdy kat. B z doświadczeniem w prowadzeniu samochodu,
=> gotowość do wyjazdów służbowych, w tym zagranicznych – warunek konieczny,
=> komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
=> chęć do rozwoju i nauki oraz nastawienie na długofalową współpracę.

Oferujemy

=> stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w gronie doświadczonych automatyków,
=> szkolenia wdrożeniowe oraz szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
=> udział w międzynarodowych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii stosowanych w automatyce,
=> możliwość podróżowania po świecie i poznawania nowych miejsc,
=> prywatna opieka medyczna.

Dodatkowe informacje

OFERUJEMY:
Oglądane: 82