Oferta pracy

Edytor Techniczny / AutoCad

NG Engineering

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-02-08 2019-03-10
Specjalista

Opis firmy

NG Engineering Group tworzą spółki będące wiodącym dostawcą kompleksowych usług inżynieryjnych, narzędzi i rozwiązań softwarowych, wspierających proces rozwoju produktu w różnych gałęziach przemysłu. NG Engineering, z główną siedzibą we Wrocławiu, realizuje projekty dla branży motoryzacyjnej, AGD, transportu publicznego, przemysłu ciężkiego oraz oprzyrządowania produkcyjnego.

Opis stanowiska

• tworzenie i modyfikacja dokumentacji 2D layoutów obszarów hal sortowni i powierzchni biurowych,
• tworzenie i modyfikacja list materiałowych,
• zarządzanie dokumentacją i dbałość o zachowanie przyjętych standardów jakościowych,
• modelowanie 3D stacji roboczych - wizualizacja konceptów.

Wymagania

• podstawowa znajomość programu AutoCad oraz 3D CAD SolidWorks,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• wykształcenie min. średnie techniczne,
• znajomość programu MS Excel,
• dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• dobra organizacja pracy,
• umiejętność sprawnej komunikacji z klientem.

Oferujemy

• zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę,
• przyjazna atmosfera pracy,
• elastyczne godziny pracy,
• przejrzysta ścieżka rozwoju,
• szkolenia wewnętrzne,
• bogaty pakiet benefitów: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, świadczenie urlopowe, wysokie bonusy za rekomendację, prezenty okolicznościowe, owocowe poniedziałki oraz liczne imprezy integracyjne.
Oglądane: 264