Oferta pracy

pracownik do Działu Projektów Rozwojowych

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-02-11 2019-03-13
Specjalista

Opis firmy

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego – wielospecjalistyczna jednostka opieki zdrowotnej, mieszcząca się przy ul. Borowskiej 213 we Wrocławiu. Organem założycielskim jest Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Uniwersytecki Szpital Kliniczny to kompleks szpitalny składający się z klinik, oddziałów, bloków operacyjnych, gabinetów zabiegowych, laboratoriów, poradni i pracowni dla pacjentów. Placówka udziela świadczenia zdrowotne z zakresu podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej, wykonując zadania badawczo-naukowe, uczestnicząc w przygotowaniu osób do wykonywania zawodu medycznego i kształcenia osób wykonujących zawody medyczne.

Uniwersytecki Szpital Kliniczny realizuje także wiele inicjatyw projektówych finansowanych zarówno ze środków europejskich, jak i krajowych.

Opis stanowiska

o Przygotowywanie wniosków o dofinansowanie ze środków publicznych, w tym na zakupy inwestycyjne i prace budowlane ze środków UE
o Koordynacja projektów finansowanych ze środków publicznych, w tym z EFRR, programów Ministerstwa Zdrowia, partnerstwa publiczno-prywatnego lub budżetu Państwa
o Przygotowywanie wniosków o płatność, w tym elektronicznych systemach dedykowanym sprawozdawaniu dotacji, np. SL2014
o Nadzór nad prawidłową realizacją działań zgodnie z harmonogramem projektu, monitorowanie wskaźników projektowych
o Współpraca z innymi komórkami merytorycznymi szpitala w przygotowywaniu np. dokumentów niezbędnych do wyłonienia wykonawców, koordynacja dokumentacji z prowadzonych postępowań, opisywanie dokumentów finansowych, monitoring budżetu
o Kontakt z Instytucją Finansującą w sprawie projektu, przygotowywanie pism oraz oświadczeń na każdym etapie realizacji i rozliczania projektu
o Uczestniczenie w kontrolach projektów i reprezentowanie Pracodawcy przed Instytucjami
o Bieżąca analiza możliwości pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania projektów dla szpitala
o Przygotowywanie raportów z wykorzystania pozyskanych funduszy, sporządzanie analiz
o Oprawa administracyjna projektów, m.in. tworzenie umów, zarządzeń, regulaminów na potrzeby realizacji projektów

Wymagania

o Wykształcenie wyższe - preferowane budowlane/ ekonomiczne / prawne/ lub z zakresu zarządzania projektami
o Doświadczenie w zakresie kompleksowej realizacji projektów dofinansowanych ze środków publicznych (w tym projekty inwestycyjne) – warunek konieczny
o Znajomość rynku usług medycznych będzie dodatkowym atutem
o Wiedza ogólna na temat zamówień publicznych - mile widziana
o Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office
o Dobra znajomość języka angielskiego - mile widziana
o Umiejętność przejrzystego redagowania tekstów, zdolności analityczne, zbierania
i weryfikowania danych
o Samodzielność, rzetelność i umiejętność organizowania własnego czasu pracy

Oferujemy

o Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
o Przyjazną atmosferę w pracy w doświadczonym zespole;
o Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji;
o Pakiet świadczeń pozapłacowych, np. wczasy pod gruszą, karta sportowo-rekreacyjna
o Możliwość ubezpieczenia grupowego

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o składanie CV w Dziale Projektów Rozwojowych (pok. 1.4) Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 58, 50-369 Wrocław lub przesłanie na adres mailowy: dpr@usk.wroc.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Oglądane: 100