Oferta pracy

Młodszy Inżynier - AKPiA

Elemont

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-02-11 2019-03-13
Asystent

Opis firmy

STUDENCIE, ABSOLWENCIE

Nauka i praca to się OPŁACA!
W ramach projektu #ZasilElemont

Jesteśmy jedną z najlepszych firm w branży.
Ponad 100 inżynierów, Projektowanie w technologi BIM, wyjątkowe projekty, doskonałe warunki pracy, nagrody i wyróżnienia w rankingach pracodawców.

Nasza firma świadczy usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania, kompleksowego wykonawstwa instalacji elektrycznych, teletechnicznych, systemów automatyki i sterowania oraz serwisu.

Spośród najlepszych w branży wyróżniają nas entuzjazm i energia w działaniu.

Opis stanowiska

Do Twoich zadań będzie należało:
- Wsparcie kierownika kierownika projektu w realizacji zadań - automatyka przemysłowa, PLC,
- Uczestnictwo w procesie planowania, tworzenia i programowania,
- Zapoznanie się z dokumentacją techniczną projektu,
- Uczestnictwo w realizacji projektu,
- Uczestnictwo w wizjach lokalnych i odbiorach na obiektach przemysłowych i elektrowniach,
- Stałe doskonalenie umiejętności i poszerzanie wiedzy,
- Aktywne uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.

Wymagania

Oczekujemy:
- Chęci poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności,
- Pracowitości i samodzielności,
- Umiejętności pracy w grupie,
- Znajomość EPLAN, PLC - będa dodatkowym atutem,
- Znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym.

Oferujemy

Oferujemy:
- Wsparcie i niezbędne szkolenia,
- Konkurencyjne wynagrodzenie i benefity,
- Dofinansowanie uzyskania uprawnień,
- Przyjazna kulturę organizacyjną,
- Przejrzystą ścieżkę awansu i podnoszenia kwalifikacji,
- Elastyczny Grafik.
Oglądane: 333