Oferta pracy

Specjalista ds. administracyjnych w Dziale usterek i gwarancji

Erbud

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-02-11 2019-03-13
Specjalista

Opis firmy

ERBUD S.A. to jedna z czołowych grup budowlanych w Polsce, realizująca wymagające projekty budowlane w segmencie komercyjnym, infrastruktury publicznej, inżynieryjno-drogowym, energetycznym i mieszkaniowym. Grupa, od ponad 25 lat działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.
W chwili obecnej, w związku z realizowaną budową, poszukujemy proaktywnych i zorientowanych na cel Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
• Przyjmowanie zgłoszeń, analiza, koordynacja w zakresie ich usuwania
• Kontakt z podwykonawcami i inwestorem, w celu obsługi zgłoszonych przez użytkowników usterek;
• Prowadzenie rejestru usterek
• Archiwizacja dokumentacji

Wymagania

Oczekujemy:
• Wykształcenia wyższego (kierunek – Budownictwo);
• Znajomość zagadnień technicznych oraz przyczyn powstawania usterek;
• Samodzielności, systematyczności, skrupulatności, komunikatywności, dyspozycyjności
• Umiejętności negocjacji i rozwiązywania problemów
• Praktycznej znajomości pakietu MS Office, AutoCAD;

Mile widziana:
• znajomość zagadnień prawnych w umowach budowlanych;
• Prawa jazdy kat. B;

Oferujemy

Oferujemy:
• Pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku budowlanego
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Dofinansowanie do nauki języków obcych
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
• Pakiet ubezpieczeniowy, medyczny i sportowy

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim, wraz z dołączoną klauzulą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji na adres: rekrutacja@erbud.pl .Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy i na wykorzystanie ich w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji prowadzonego przez Grupę Erbud, poprawiania i dostępu do moich danych osobowych, a także dobrowolności ich podania.
Oglądane: 54