Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. zarządzania materiałami

Electrolux

Polska, dolnośląskie, Oława
2019-02-11 2019-03-13
Specjalista

Opis firmy

Czy chciałbyś/abyś zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w logistyce bądź łańcuchu dostaw?
Mieć idealne warunki do pracy & rozwoju zawodowego?

Europejskie Centrum Łańcucha Dostaw -zostało utworzone w 2015 roku - obecnie zatrudnia około 130 specjalistów w różnych obszarach łańcucha dostaw. Każdego dnia nasze zespoły koordynują łańcuch dostaw 15 fabryk Electrolux w całej Europie i zapewniają dostawy produktów na wszystkie rynki europejskie i inne kraje na całym świecie.

Opis stanowiska

Na czym będzie polegała twoja praca?

• Składanie zamówień na komponenty (prognozowanie)
• Codzienna gwarancja i zarządzanie pokryciem zamówień i natychmiastowa reakcja na braki
• Zarządzanie zapasami składników
• Zarządzaj relacjami z Dostawcami, aby mieć pewność, że potrzeby firmy są zgodne z możliwościami dostawców
• Gromadzenie danych w celu wsparcia zarządzania przydziałami w przypadku niedoborów zgodnie z priorytetami rynkowymi
• Kontrolowanie kalendarza zamknięcia dostawców
• Wspieranie dostawców w celu poprawy wydajności dostaw
• Monitorowanie komponentów, które są wycofywane z rynku
• Współpraca z różnymi działami w fabryce

Wymagania

Dołącz do Nas jeśli…

• Posiadasz wykształcenie wyższe-preferowane kierunki: Logistyka, Ekonomia, studia Techniczne
• Interesuje Cię obszar zarządzania komponentami i relacją z dostawcami
• Płynnie posługujesz się językiem angielskim,
• Masz dobra znajomość pakietu Microsoft Office (szczególnie Excel)
• Odznaczasz się pro-aktywnością w pracy,
• Umiejętności analityczne, potrafisz myśleć poza schematami
• Lubisz pracę z ludźmi

Oferujemy

Dlaczego Electrolux?

• Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych - prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, zniżka na produkty Electrolux, stołówka i zniżki na lunche.
• Możliwość wzięcia Home Office 5 dni w miesiącu.
• Kawa za darmo, owoce w biurze każdego dnia.
• Wsparcie i coaching w miejscu pracy. Kompleksowy program wdrożeniowy.
• Narzędzia pracy (komputer, telefon komórkowy).
• Świetna atmosfera w międzynarodowym środowisku i praca w wielokulturowym środowisku.
• Możliwość posługiwania się językami obcymi w pracy.
• Możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych i dzielenia doświadczeniem.
• Możliwość rozwoju ścieżki kariery na poziomie lokalnym i globalnym.
• Stabilność zatrudnienia i stała umowa po okresie próbnym.
• Możliwość nauki języka obcego.
• Możliwość podróży zagranicznych.
• Równowaga między pracą, a życiem zawodowym.
Oglądane: 79