Oferta pracy

Staż w Zespole Logistyki

WABCO Polska O firmie

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-02-11 2019-03-13
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

WABCO jest liderem innowacji i globalnym dostawcą technologii poprawiających bezpieczeństwo oraz efektywność działania pojazdów ciężarowych. Od ponad 150 lat WABCO niezmiennie pozostaje pionierem przełomowych produktów i systemów hamowania, stabilizacji jazdy, zawieszenia, automatycznych skrzyń przekładniowych oraz aerodynamiki.

W Polsce, WABCO z sukcesem rozwija działalność we Wrocławiu od 1999 roku. WABCO Polska zatrudnia prawie 3000 pracowników w dwóch nowoczesnych zakładach produkcyjnych, w zakładzie regeneracji produktów w Stanowicach i Centrum Badawczo-Rozwojowym (R&D). Nasi pracownicy wspierają procesy biznesowe, zintegrowany łańcuch dostaw oraz centrum globalnych usług finansowych. Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.wabco-auto.com.

Opis stanowiska

Za co będziesz odpowiedzialna/y:

- Wsparcie zespołu logistycznego w prowadzonych projektach
- Wsparcie w tworzeniu procedur i instrukcji
- Wsparcie raportowania i uzupełniania baz danych
- Udział w przygotowaniu planów produkcyjnych
- Udział w tworzeniu dokumentacji logistycznej

Wymagania

Idealnego kandydata powinno wyróżniać:

- Status studenta IV lub V roku uczelni technicznej lub ekonomicznej, kierunek Logistyka
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Bardzo dobra znajomość obsługi oprogramowania MS Office
- Elastyczność, odpowiedzialność oraz komunikatywność
- Dostępność minimum 3-4 dni w tygodniu

Oferujemy

- Płatny, długoterminowy staż w oparciu o umowę zlecenie
- Cenne doświadczenie zawodowe w międzynarodowej organizacji
- Zapoznanie się z funkcjonowaniem obszaru logistyki wewnętrznej w międzynarodowym przedsiębiorstwie produkcyjnym
- Elastyczny harmonogram, który pozwoli Ci połączyć staż ze studiami
- Merytoryczne wsparcie przełożonego
- Pracę w zgranym i doświadczonym zespole
- Dofinansowanie do posiłków w kantynie
- Przyjazne miejsce w dogodnej lokalizacji (okolice FAT)
- Możliwość korzystania z terenu rekreacyjnego na terenie WABCO (siłownia, piłkarzyki, kręgle, stoły do tenisa stołowego, boisko do piłki nożnej)
Oglądane: 134