Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. zarządzania kosztami-Dział Zakupów

Electrolux

Polska, dolnośląskie, Oława
2019-02-11 2019-03-13
Specjalista

Opis firmy

Czy chciałbyś/abyś zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w dziale zakupów?
Mieć idealne warunki do pracy & rozwoju zawodowego?
Jeśli ukończyłeś studia i chcesz zdobyć doświadczenie? A może chcesz połączyć pracę ze studiami?
To miejsce dla ciebie!

Tworząc innowacyjne rozwiązania i kreując wyjątkowe doświadczenia, poprawiamy komfort życia w każdym domu i dbamy o naszą planetę. Chcemy inspirować ludzi, by wiedli przyjemne i zrównoważone życie.

Opis stanowiska

Na czym będzie polegała twoja praca?

• Zarządzaniu kosztami - weryfikacją i potwierdzeniami kosztów oraz roszczeń
• Wniesieniu kosztów do systemu / korekty po ostatecznym zatwierdzeniu
• Wyjaśnianiu rozbieżności w dziale finansowym
• Ścisłej współpracy z Działem Rachunkowości
• Kontroli i pełnej analizie i konserwacji baz danych
• Aktywnym wkładzie w wydajność procesu

Wymagania

Dołącz do Nas jeśli…

• Kończysz bądź skończyłeś/aś studia w Kierunku Ekonomicznym/Finansowym i chcesz zdobyć doświadczenie-to miejsce dla Ciebie!
• Płynnie posługujesz się językiem angielskim,
• Masz dobrą znajomość pakietu Microsoft Office (Excel),
• Odznaczasz się pro-aktywnością w pracy,
• Jesteś osobą dokładną i lubisz pracę z danymi,
• Lubisz pracę zespołową.

Oferujemy

Dlaczego Electrolux?

• Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych - prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, zniżka na produkty Electrolux, stołówka i zniżki na lunche.
• Możliwość wzięcia Home Office 5 dni w miesiącu.
• Umowę o pracę na okres 18 miesięcy-natomiast nasza struktura daje możliwości pozostania-jeżeli się sprawdzisz.
• Kawa za darmo, owoce w biurze każdego dnia.
• Wsparcie i coaching w miejscu pracy. Kompleksowy program wdrożeniowy.
• Narzędzia pracy (komputer, telefon komórkowy).
• Świetna atmosfera w międzynarodowym środowisku i praca w wielokulturowym środowisku.
• Możliwość posługiwania się językami obcymi w pracy.
• Możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych i dzielenia doświadczeniem.
• Możliwość rozwoju ścieżki kariery na poziomie lokalnym i globalnym.
• Możliwość nauki języka obcego.
• Możliwość podróży zagranicznych.
• Równowaga między pracą, a życiem zawodowym.
Oglądane: 46