Oferta pracy

PRACA DORYWCZA LUB STAŁA W BIURZE PROJEKTÓW WE WROCŁAWIU DLA STUDENTÓW LUB ABSOLWENTÓW BUDOWNICTWA

NOVA-PROJECT SP. Z O.O.

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-02-11 2019-03-13
Asystent

Opis firmy

Specjalizujemy się w projektach inżynierskich oraz kubaturowych
Wykonujemy je kompleksowo we wszystkich branżach
Realizujemy ok 30 projektów rocznie
Dajemy możliwość stażu do uprawnień
Zatrudnimy asystenta projektanta
Branża: drogowa, mostowa, konstrukcyjna, sanitarna

Opis stanowiska

1. Praca nad projektami budowlanymi
2. Wyjazdy w teren
3.Wykonywanie inwentaryzacji
4. Wykonywanie rysunków technicznych w programie cad
5. Wykonywanie opisów, obliczeń i innych opracowań w programach biurowych
6. Wykonywanie kosztorysów
7. Kontakt z inwestorem i urzędami

Wymagania

1. Prawo jazdy
2. Czynna jazda samochodem
3. Biegła znajomość programów cad

Oferujemy

1. Miła atmosfera pracy w młodym zintegrowanym zespole
2. Elastyczne godziny pracy
3. Możliwość pracy zdalnej lub dorywczej
4. Możliwość stażu pracy do uprawnień budowlanych
5. Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy inżynierskiej od doświadczonego projektanta
Oglądane: 183