Oferta pracy

POMOC W ADMINISTRACJI - PRACA DORYWCZA

NOVA-PROJECT SP. Z O.O.

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-02-11 2019-03-13
Asystent

Opis firmy

Jesteśmy małym biurem projektów
Specjalizujemy się w projektach inżynierskich oraz kubaturowych
Realizujemy ok 30 projektów rocznie
Zatrudnimy pomoc administracyjną w niepełnym wymiarze godzin (1 dzień w tygodniu)

Opis stanowiska

rejestracja i zarządzanie korespondencją
rejestracja i opis faktur
zestawienia
korespondencja administracyjna
prowadzenia i porządkowanie dokumentacji administracyjnej

Wymagania

znajomość programów office, a w szczególności programu excel
dobra organizacja pracy
sumienność
rzetelność
samodzielność

Oferujemy

1. Miła atmosfera pracy w młodym zintegrowanym zespole
2. Elastyczne godziny pracy
3. Możliwość pracy zdalnej lub dorywczej
Oglądane: 91