Oferta pracy

Inżynier ds. Testów

Eltwin Sp. z o.o.

Polska, zachodniopomorskie, Stargard
2019-02-11 2019-03-13
Specjalista

Opis firmy

Eltwin Sp. z o.o. - producent elektroniki przemysłowej, dostarczający rozwiązania, usługi i produkty głównie z zakresu układów kontroli i sterownia silników.

Opis stanowiska

• Wdrażanie, uruchamianie i utrzymanie systemów testowych produktów elektronicznych
• Wsparcie bieżących operacji produkcyjnych dla procesów testowych;
• Poprawa skuteczności działania testerów, jakości i czasu cyklu;
• Rozwiązywanie problemów ze sprzętem testującym;
• Tworzenie instrukcji testowych oraz dokumentacji obsługi i napraw systemów testowych
• Wsparcie w terminowej konserwacji profilaktycznej dla wszystkich urządzeń testowych
• Nadzór nad częściami zamiennymi umieszczonymi w postaci sprzętu do testów produkcyjnych
• Współpraca z Działem R&D przy tworzeniu nowych rozwiązań testowych

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane Elektronika lub Elektrotechnika);
• Umiejętność posługiwania się schematami technicznymi oraz dokumentacją produkcyjną;
• Znajomość środowiska LabVIEW
• Umiejętność obsługi sprzętu pomiarowego;
• Umiejętność lutowania – chociaż w stopniu podstawowym;
• Znajomość komponentów elektronicznych
• Znajomość zasad montażu urządzeń elektronicznych
• Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

• Umowę o pracę,
• Możliwość rozwoju,
• Stabilne zatrudnienie,
• Niezbędna pomoc w relokacji (zakwaterowanie, transport, „pierwsze kroki” w nowym miejscu),
• Samodzielne stanowisko pracy,
• Ubezpieczenie grupowe,
• Premię frekwencyjną,
• Fundusz socjalny (dopłaty do przedszkoli, kart multisport itp).
• Pracę w firmie z kapitałem zagranicznym.
Oglądane: 34