Oferta pracy

Inżynier NPI

Eltwin Sp. z o.o.

Polska, zachodniopomorskie, Stargard
2019-02-11 2019-03-13
Specjalista

Opis firmy

Eltwin Sp. z o.o. - producent elektroniki przemysłowej, dostarczający rozwiązania, usługi i produkty głównie z zakresu układów kontroli i sterownia silników

Opis stanowiska

• Przygotowanie procesu produkcji pod nowy produkt (dokumentacja techniczna, struktura produktu, oprzyrządowanie, narzędzia, instrukcje stanowiskowe, szkolenia dla operatorów)
• Nadzór nad procesem przeprowadzenia produkcji partii pilotażowych i walidacyjnych oraz wdrażanie produktów do seryjnej produkcji
• Tworzenie niezbędnych dokumentów raportów oraz dostarczanie danych klientowi
• Współpraca z działem R&D w zakresie usprawniania designu produktów
• Koordynowanie działań pomiędzy wszystkimi działami odpowiedzialnymi za produkcję na etapie walidacji designu i walidacji produktu;
• Opracowanie dokumentacji technologicznej (PFMEA, Flow-chart) przed przekazaniem produktu do produkcji seryjnej;
• Projektowanie rozmieszczenia i rozkładu linii produkcyjnej.

Wymagania

• Wykształcenia wyższego technicznego (preferowana elektronika);
• Minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
• Doświadczenia w projektowaniu lub walidacji produktu;
• Dobrej znajomości języka angielskiego;
• Umiejętności określania priorytetów w powierzonych zadaniach;
• Samodzielności w wykonywaniu zadań;
• Umiejętności pracy w zespole;
• Umiejętności pracy pod presją czasu.

Oferujemy

• Umowę o pracę,
• Możliwość rozwoju,
• Stabilne zatrudnienie,
• Niezbędna pomoc w relokacji (zakwaterowanie, transport, „pierwsze kroki” w nowym miejscu),
• Samodzielne stanowisko pracy,
• Ubezpieczenie grupowe,
• Premię frekwencyjną,
• Fundusz socjalny (dopłaty do przedszkoli, kart multisport itp).
• Pracę w firmie z kapitałem zagranicznym.
Oglądane: 22