Oferta pracy

Mechanik utrzymania ruchu

Eltwin Sp. z o.o.

Polska, zachodniopomorskie, Stargard
2019-02-11 2019-03-13
Specjalista

Opis firmy

Eltwin Sp. z o.o. - producent elektroniki przemysłowej, dostarczający rozwiązania, usługi i produkty głównie z zakresu układów kontroli i sterownia silników.

Opis stanowiska

• Utrzymanie maszyn i urządzeń w podległym obszarze działania we właściwym stanie technicznym;
• Przeprowadzanie napraw, przeglądów i konserwacji w zakresie mechanicznym;
• Podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapobiegania awariom maszyn i urządzeń;
• Wdrażanie usprawnień i modyfikacji maszyn i urządzeń;
• Uaktualnianie dokumentacji zgodnie z bieżącą sytuacją;
• Wnioskowanie o zakup części zamiennych oraz urządzeń wspierających utrzymanie w ruchu maszyn w obszarze objętym działaniem

Wymagania

• Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu mechanicznym / elektrotechnicznym;
• Znajomość układów mechanicznych, elektrycznych, hydraulicznych, pneumatycznych i automatyki;
• Wiedzą na temat bezpieczeństwa pracy z ww. urządzeniami;
• Znajomością rysunku technicznego;
• Umiejętność analizowania pracy maszyn i przebiegów procesów produkcyjnych
• Samodzielność, zaangażowanie i dokładność.

Oferujemy

• Umowę o pracę,
• Pracę od poniedziałku do piątku,
• Możliwość rozwoju,
• Stabilne zatrudnienie,
• Ubezpieczenie grupowe,
• Premię frekwencyjną,
• Fundusz socjalny (dopłaty do przedszkoli, kart multisport itp).
• Pracę w firmie z kapitałem zagranicznym.
Oglądane: 17