Oferta pracy

Płatny staż w dziale rozwoju kuchenek

Whirlpool Company Polska sp. z.o.o. O firmie

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-02-11 2019-03-13
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Whirlpool Europe, Middle East & Africa (EMEA) zatrudnia około 26,000 osób, posiada biura komercyjne w 30 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce, a fabryki znajdują się w 9 krajach. Whirlpool EMEA w całości należy do spółki Whirlpool Corporation.

Whirlpool Corporation jest wiodącym światowym producentem i dostawcą dużego sprzętu AGD. Roczne wyniki sprzedaży w 2014 roku wyniosły około 20 miliardów dolarów. Zatrudnia 100,000 pracowników oraz posiada 70 centrów produkcyjno – technologicznych na całym świecie.

Produkty i marki takie, jak Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Hotpoint, Bauknecht, Jenn-Air, Indesit są znane i obecne w ponad 170 krajach.

Opis stanowiska

Stażysta dołączy do zespołu rozwoju kuchenek GPO. Zostanie przydzielony do projektu, mającego na celu zaprojektowanie piekarnika, który nie wymaga żadnego aktywnego systemu chłodzenia.

Celem będzie wykazanie technicznej wykonalności i zdolności przetwórczej co najmniej jednej konfiguracji piekarnika, zdolnej do pracy w warunkach nie chłodzonych.

- Zdobycie wiedzy na temat platform referencyjnych
- Zdobycie wiedzy na temat zachowań termicznych pieca elektromechanicznego
- Projektowanie rozwiązań technicznych i architektur produktowych
- Projektowanie CAD
- Udział w testach
- Kontrola patentów (poprzez dostępne kanały i narzędzia WP)

Wymagania

Student lub stażysta studiów o kierunkach technicznych
Dyspozycyjność min. 24h tygodniowo
Komunikatywna znajomości języka angielskiego,
Skrupulatność oraz samodzielność,
Wysoko rozwinięte zdolności manualne,
Zaangażowanie oraz inicjatywa.

Oferujemy

Płatny staż
Możliwość pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,
Uczestnictwo w niezwykle ciekawych projektach,
Możliwość zdobycia doświadczenia,
Oglądane: 189