Oferta pracy

Paid Internship - Cost&Quality

Whirlpool Company Polska sp. z.o.o. O firmie

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-02-11 2019-03-13
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Whirlpool Europe, Middle East & Africa (EMEA) zatrudnia około 26,000 osób, posiada biura komercyjne w 30 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce, a fabryki znajdują się w 9 krajach. Whirlpool EMEA w całości należy do spółki Whirlpool Corporation.

Whirlpool Corporation jest wiodącym światowym producentem i dostawcą dużego sprzętu AGD. Roczne  wyniki sprzedaży w 2014 roku wyniosły około 20 miliardów dolarów. Zatrudnia 100,000 pracowników oraz posiada 70 centrów produkcyjno – technologicznych na całym świecie.

Produkty i marki takie, jak Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Hotpoint, Bauknecht, Jenn-Air, Indesit są znane i obecne w ponad 170 krajach.

Opis stanowiska

- data administration and data analysis of the current and future product modification for the refrigeration factory Wrocław
- collection and consolidation of the data coming from the various sources, creative approach for the its reporting
- data and result presentation (graphical excellence)

Wymagania

- high analytical skills
- critical thinking
- precision in recurring daily activities
- interpersonal skills and ability to work in dynamic team
- ability to learn quickly/adapt
- hands-on experience with Google tools(Google sheets) and MS Excel(data importing, array table functions, basic queries and select formulas, pivot tables, vlookups, etc)
- good communication skills in written and spoken English
- availability: at least 3days/week
- basic SAP environment knowledge as an advantage

Oferujemy

- płatny staż
- możliwość pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
- uczestnictwo w niezwykle ciekawych projektach
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia
Oglądane: 84