Oferta pracy

Chemik Specjalista - chemia analityczna

PROMIL-LAB SZYMON LISTOWSKI

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-02-11 2019-03-13
Specjalista

Opis firmy

Firma PROMIL-LAB zajmuje się adiustacja oraz sprzedażą alkomatów. Posiadamy Laboratorium we Wrocławskim Parku Technologicznym.

Opis stanowiska

wykonywanie analiz laboratoryjnych zgodnie z planami badań
pobieranie prób do analiz
prowadzenie nadzoru nad sprzętem laboratoryjnym
produkcja wzorców etanolowych
współpracę z klientami

Wymagania

wykształcenie minimum średnie kierunkowe: chemiczne, analityczne lub technologiczne
umiejętność pracy w zespole
umiejętność szybkiego uczenia się
znajomość podstawowych technik laboratoryjnych
znajomość podstaw procesów technologicznych
dobrą znajomość obsługi komputera (MS Office)
dokładność i sumienność
inicjatywę w działaniu

Oferujemy

umowę o pracę na czas określony bezpośrednio z Laboratorium PROMIL-LAB
konkurencyjne wynagrodzenie
atrakcyjne dodatki zmianowe/weekendowe
pakiet benefitów (rodzinny pakiet medyczny- prywatna opieka medyczna, inne świadczenia sportowe i kulturalne)

Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Niniejszym zgadzam się na
przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych
zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku (Dz. U. z
2018 r. poz. 1000)”.
Oglądane: 123