Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

DMT Packaging Sp. z o.o.

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-03-14 2019-04-13
Specjalista

Opis firmy

DMT Packaging sp. z o.o.

to firma zajmująca się sprzedażą urządzeń przemysłowych
dla zakładów produkcyjnych i obsługą posprzedażną dostaw (usługi serwisowe, dystrybucja
materiałów eksploatacyjnych). Jesteśmy partnerem handlowym wiodących europejskich
producentów, których reprezentujemy na rynku polskim.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• Nawiązywanie kontaktów handlowych z Klientami
• Doradztwo w zakresie doboru i eksploatacji urządzeń
• Przygotowywanie ofert handlowych we współpracy z dostawcami urządzeń przemysłowych
• Organizację i uczestnictwo w spotkaniach z Klientami w zakładach produkcyjnych
• Utrzymywanie kontaktów handlowo-serwisowych z grupą pozyskanych klientów.

Wymagania

Od potencjalnych Kandydatów/Kandydatek oczekujemy:
• Wyższego wykształcenia o profilu technicznym
• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, poziom minimum B2
• Biegłości w posługiwaniu się pakietem oprogramowania MS Office (mile widziana również
znajomość programów klasy AutoCAD)
• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży
• Posiadania prawa jazdy kategorii B
• Gotowości do podróży służbowych
• Umiejętności pracy pod presją czasu
• Dobrej organizacji pracy własnej (dokładności i systematyczności).

Oferujemy

Kandydatom/Kandydatkom oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość pracy w niewielkim, dynamicznym zespole
• Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez
partnerów zagranicznych.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DMT Packaging sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest DMT Packaging sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Morelowskiego 115. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
Oglądane: 54