Oferta pracy

Technik Konserwator

Veolia Industry Polska

Polska, dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
2019-03-14 2019-04-13
Pracownik fizyczny

Opis firmy

VEOLIA INDUSTRY POLSKA Sp. z o.o.

specjalizująca się głównie w kompleksowych usługach energetycznych i multitechnicznych dla obiektów przemysłowych, komercyjnych i logistyczno-magazynowych poszukuje kandydatów na stanowisko:
TECHNIK KONSERWATOR

Opis stanowiska

- Bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń technicznych;
- Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń, usuwanie awarii;
- Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych.

Wymagania

- Podstawowa znajomość budowy obsługi instalacji urządzeń technicznych;
- Wykształcenie techniczne- średnie lub zawodowe- w jednej z dziedzin: elektryka, obsługa systemów
wentylacji, kanalizacji i chłodnictwo, automatyka, mechanika, hydraulika;
- Komunikatywność i wysoka kultura osobista.

Oferujemy

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej;
- Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz
dofinansowanie do karty Multisport;
- Niezbędne narzędzia i zasoby do wykonywania powierzonych zadań;
- Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy.
Oglądane: 67