Oferta pracy

Programista Java (Telco)

Comarch S.A.

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-04-15 2019-05-15
Specjalista

Opis stanowiska

wsparcie analizy
projektowanie architektury aplikacji
development w standardzie CleanCode
pisanie i utrzymanie testów jednostkowych
wsparcie w pisaniu i utrzymaniu testów integracyjnych

Wymagania

wykształcenie wyższe telekomunikacyjne, informatyczne lub pokrewne
doświadczenie w projektach komercyjnych jako programista Java
praktyczna znajomość Java SE 8 i Java EE 7
praktyczna wiedza z zakresu JPA 2.0 i Hibernate
doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych przy użyciu JUnit i Mockito
znajomość procesu Continuous Integration (Bamboo, Maven, SVN)
praktyczna umiejętność projektowania aplikacji w architekturze microserwisów
bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

różnorodne i ambitne projekty o charakterze międzynarodowym
współpracę z najlepszymi specjalistami w sektorze Telekomunikacyjnym
praktyczne uczestnictwo w wytwarzaniu oprogramowania w metodyce AGILE / SCRUM
prywatną opiekę medyczną
pakiet szkoleń technicznych oraz miękkich, certyfikacje, konferencje
kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
możliwość dynamicznego rozwoju kariery w wybranym profilu zawodowym
wysokiej jakości narzędzia pracy
długofalową współpracę i atrakcyjne warunki finansowe zależne od Twoich kwalifikacji
Oglądane: 53