Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Baz Danych

Credit Agricole

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-04-15 2019-05-31
Specjalista

Opis firmy

Jesteśmy firmą z dużym potencjałem rynkowym. Od wielu lat z sukcesem budujemy pozycję banku uniwersalnego, rozwijając nowe linie biznesowe. Jesteśmy doceniani za wysokie standardy obsługi, profesjonalne produkty oraz etykę prowadzenia biznesu. Stoi za nami ponad sto lat tradycji Grupy Credit Agricole. Nasz bank to dobre miejsce do rozwoju zarówno dla tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w karierze zawodowej, jak i tych którzy mają już doświadczenie. W naszej pracy kierujemy się takimi zasadami jak wiarygodność, profesjonalizm, przyjazność i dostępność.

Opis stanowiska

Jako Młodszy Specjalista ds. Baz Danych uczestniczysz w rozwoju bazy danych w zakresie wykorzystywanym przez Ryzyko Kredytowe. Dbasz o dostarczanie poprawnych, spójnych i wysokiej jakości danych. Jesteś wsparciem dla pozostałych członków zespołu w zakresie przygotowywania danych. Pracujesz w Biurze Modelowania Ryzyka Kredytowego wchodzącym w skład Pionu Ryzyka Kredytowego w Banku. W ramach swoich zadań:
-Testujesz jakość danych w hurtowniach danych dla procesów rozbudowy i przekształceń hurtowni
-Zgłaszasz wykryte błędy danych
-Współpracujesz z Zespołem Hurtowni Danych
-Tworzysz reguły do badania jakości danych
-Współpracujesz przy budowie datamartu dla ryzyka

Wymagania

To Ciebie poszukujemy, jeżeli:
-Masz wiedzę z zakresu hurtowni danych oraz pozyskiwania danych z tych hurtowni
-Wykonywałeś zadania związane z pozyskiwaniem danych
-Masz praktyczną umiejętność pisania zapytań SQL, umiesz zastosować funkcje analityczne
-Znasz pakiet MS Office
-Posiadasz umiejętność współpracy w koleżeńskiej atmosferze z innymi pracownikami oraz samodzielnego wykonywania powierzonych zadań

Oferujemy

-Umowa o pracę
-Klarowny system wynagrodzeń
-System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
-Realne możliwości awansów wewnętrznych
-Dodatkowe świadczenia (prywatna opieka medyczna, karta sportowa i in.)
Oglądane: 100