Oferta pracy

Kierownik Budowy

Sima Consulting

Polska, pomorskie, Pomorskie, Wielkopolska, Zachodnio-Pomorskie
2019-04-15 2019-05-24
Specjalista

Opis firmy

SIMA Consulting to Twój zaufany doradca do spraw human resources. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży HR, którzy specjalizują się w rekrutacji kandydatów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla. Do grona naszych doradców należą także eksperci zajmujący się zagadnieniami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych czy naliczania wynagrodzeń. Wszystko to pozwala nam kompleksowo realizować zlecane nam przez Klientów zadania związane z rekrutacją, doradztwem personalnym i innymi obszarami HR, a co najważniejsze – proponować innowacyjnie i dopasowane do ich potrzeb rozwiązania.
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

(KBS2019)

Opis stanowiska

- planowanie i realizacja budowy zgodnie z umową i budżetem
- nadzór i koordynacja prac budowlanych oraz ich raportowanie
- nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP, przepisów prawa budowlanego i kontrola jakości robót
- prowadzenie dokumentacji budowy

Wymagania

- wykształcenie wyższe : magister inżynier budownictwa
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ( realizacja budownictwa mieszkaniowego lub usługowego)
- posiadanie uprawnień budowlanych w branży konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń
-znajomość MS Office i Auto CAD
- umiejętność zarządzania zespołem
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B
- pracę w delegacji ( głównie poniedziałek – piątek)
- samochód służbowy
- wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia wraz z pakietem benefitów

Dodatkowe informacje

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: k.kowalewska@simaconsulting.pl
Oglądane: 35