Oferta pracy

SKF Global Graduate Programme - płatny program stażowy (18 miesięcy)

SKF Polska S.A.

Polska, wielkopolskie
2019-04-23 2019-05-23
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

SKF jest wiodącym dostawcą technologii w skali globalnej od roku 1907. Naszą mocną stroną jest zdolność do stałego rozwijania nowych technologii, a następnie wykorzystywanie ich do tworzenia produktów zapewniających naszym klientom przewagę konkurencyjną. Osiągamy to łącząc doświadczenie praktyczne zdobyte w ponad 40 różnych branżach przemysłu z wiedzą na temat wszystkich platform technologicznych SKF: łożysk i ich zespołów, uszczelnień, mechatroniki, usług i systemów smarowania.

140 lokalizacji, 16 centrów technicznych, ponad 100 lat w biznesie.

Opis stanowiska

Uczestnik programu SKF Global Graduate:

• Działa jako wsparcie, lub kierownik projektu.
• Uczestniczy w codziennych operacjach w jednostkach macierzystych i przyjmujących, w szkoleniach oraz działaniach objętych programem.
• Obraca się między różnymi jednostkami biznesowymi i obszarami biznesowymi.
• Napędza wdrażane innowacje.
• Działa zarówno jako wewnętrzny, jak i zewnętrzny przedstawiciel globalnego programu Graduate SKF.

Wymagania

Profil kandydata:

• Absolwent uczelni wyższej.
• Wykształcenie techniczne.
• Biegła znajomość języka angielskiego. (Mile widziana znajomość więcej niż jednego języka)
• Wysoka elastyczność i mobilność.
• Gotowość do wyjazdu zagranicznego.
• Doświadczenie zawodowe.
• Motywacja do dokonywania zmian.
• Innowacyjność, przedsiębiorczość.
• Nastawienie na rozwój biznesu.
• Umiejętność konsekwentnej współpracy na rynku międzynarodowym.

Oferujemy

Przebieg procesu:

Rekrutacja lokalna ->
Doradztwo biznesowe ->
Rotacja cz.1 Polska ->
Rotacja cz.2 ->
Rotacja cz.3 ->
Zakończenie programu ->
Rozwój zawowody w SKF.

• Poniesienie kosztów związanych z delegacją.
• Wynagrodzenie dodatkowe.

Zatrudnienie:

• Benefit MultiSport.
• Opieka medyczna Medicover.
• Umowa o pracę.
• Premia regulaminowa do 10% kwoty wynagrodzenia brutto / miesiąc.
• Dofinansowanie wakacji letnich i zimowych z funduszu socjalnego.

Oglądane: 126