Oferta pracy

Staż w Zespole Inżynierów Elektryków

DeLaval

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-08-12 2019-09-11
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

DeLaval jest liderem w branży produkcji mleka, dostarczającym zaawansowane i zintegrowane rozwiązania dla farm, wraz z Tetra Pak i firmą Sidel stanowi koncern Tetra Laval Group. Jesteśmy obecni na ponad 100 rynkach świata, zatrudniając 4500 profesjonalistów i pasjonatów, którzy codziennie pracują nad innowacjami i nowoczesnymi rozwiązaniami, poprawiającymi komfort pracy ludzi i życia zwierząt. W Polsce firma istnieje od 1991 roku i obecna jest we Wrocławiu, Dobrym Mieście k. Olsztyna oraz Skierniewicach. W naszej firmie pracują osoby ściśle związane ze specyfiką branży: pracownicy produkcyjni, chemicy, konstruktorzy, mechanicy, jak również programiści, testerzy oraz księgowi.

Opis stanowiska

W trakcie płatnego stażu osoba będzie brała udział w procesie rozwoju produktów systemu sterowania karuzelą udojową. Do zadań stażysty będą należały: wsparcie elektryka wiodącego w tworzeniu dokumentacji elektrycznej w oparciu o wymagania i globalne standardy elektryczne, uczestnictwo w tworzeniu globalnego produktu seryjnego od koncepcji do procesu produkcyjnego, wykorzystując zawansowane techniki inżynieryjne: praca nad dokumentacją wielu inżynierów, praca w oparciu o systemy zarządzania wymaganiami, ścisła kooperacja z inżynierami aplikacyjnymi systemów sterowania wykorzystującymi nowoczesne rozwiązania automatyki, zintegrowane systemy PDM z rozwiązaniami CAD/CAM.

Wymagania

• Student / studentka IV lub V roku wydziału Elektrycznego Politechniki Wrocławskiej
• Umiejętność pracy z programami do tworzenia dokumentacji elektrycznej (np. E-plan, WSCAD)
• Preferencyjnie uprawnienia SEP na poziomie E1 do 1kV
• Ogólna wiedza na temat komponentów elektrycznych i ich doboru
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole,
• Dyspozycyjność (3 dni w tygodniu)

Oferujemy

Oferujemy wsparcie profesjonalistów podczas płatnego stażu, możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w międzynarodowym środowisku oraz dobrą atmosferę w zespole prawdziwych pasjonatów. Oferujemy również możliwość współpracy w ramach realizacji pracy magisterskiej.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy kierować swoje CV z tytułem: Staż w Dziale D&E
Oglądane: 104