Oferta pracy

Asystent Kierownika Inwestycji - staż

Gleeds

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-05-08 2019-06-22
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Gleeds Polska jest częścią holdingu Gleeds - jednej z największych na świecie firm niezależnych konsultantów budowlanych z ponad 130-letnim doświadczeniem w branży.

Zespół Gleeds Polska tworzy ponad 110 profesjonalistów zatrudnionych w 7 biurach, specjalizujących się w: zarządzaniu inwestycją i zarządzaniu kosztami inwestycji, usługach inspektorów nadzoru, audytu technicznego, przedstawiciela inwestora oraz usługach z zakresu zrównoważonego budownictwa.
Od czasu założenia w 1992 r. firma zyskała ogromne doświadczenie przy realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych w Polsce, Rosji i na Ukrainie o charakterze biurowym, handlowym, rozrywkowym, medycznym, mieszkaniowym, hotelowym i przemysłowym.

Firma Gleeds Polska jest uprawniona do posługiwania się prestiżowym tytułem “Regulated by RICS”, rozpoznawalnym znakiem profesjonalizmu na rynku nieruchomości na całym świecie

Opis stanowiska

Interesuje Cię praca przy największych inwestycjach w Polsce?
Wolisz chodzić w garniturze zamiast w ubraniu roboczym?
Chcesz zarządzać realizacją inwestycji?
Znasz dobrze język angielski?

U nas nie będziesz „porządkował archiwum” – na czas stażu zostaniesz pełnoprawnym członkiem zespołu. Zapewniamy, że będziesz pracował z najlepszymi na rynku!

Wymagania

* zapał i chęć do pracy i nauki
* dyspozycyjność min. 6 godz. dziennie
* bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Płatny staż w wymiarze min. 6 tygodni i 6 godz./dziennie
Oglądane: 143