Oferta pracy

Płatny Staż w dziale Jakości (Laboratorium)

GKN Driveline Polska Sp. z o.o.

Polska, dolnośląskie, Oleśnica
2019-05-15 2019-06-14
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Jesteśmy producentem półosi, wałów napędowych oraz komponentów niezbędnych do ich wytworzenia. Nasza fabryka znajduje się w Oleśnicy i jest jedną z największych oraz najnowocześniejszych w regionie. Codziennie wkładamy wiele pracy, aby nasza firma była nowoczesna i przyjazna naszym pracownikom.

Opis stanowiska

• prowadzenie projektu stażowego,
• kontrola części z produkcji bieżącej,
• przygotowanie próbek pod badania metalurgiczne,
• realizowanie przydzielonych zadań oraz aktywne wspieranie pracowników działu.

Wymagania

• wykształcenie min średnie techniczne,
• preferowani studenci 4-5 roku, kierunek: Inżynieria materiałowa, metalurgia,
• podstawowa znajomość języka angielskiego,
• znajomość programów MS Office,
• niezbędne zainteresowanie z dziedziny metaloznawstwa oraz badania materiałów.

Oferujemy

• płatny staż w firmie międzynarodowej,
• możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia,
• współpracę z ekspertami w swojej branży,
• możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) na adres e-mail.

Prosimy o wybór i dopisanie następującej klauzuli:
Przetwarzanie dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez GKN Driveline Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Oleśnicy, w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy.
Przetwarzanie dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez GKN Driveline Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Oleśnicy, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podobne stanowiska.
Oglądane: 94