Oferta pracy

Młodszy Konstruktor w Dziale R&D

Faurecia Grójec R&D Center S.A.

Polska, dolnośląskie, Wałbrzych
2019-05-15 2019-06-14
Specjalista

Opis firmy

Faurecia to globalny lider branży motoryzacyjnej. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia samochodowego w trzech kluczowych dziedzinach: fotelach samochodowych, technologiach kontroli emisji spalin oraz wnętrzach samochodowych. Działamy w 35 krajach tworząc ponad 100 tysięcy miejsc pracy w 300 zakładach produkcyjnych i 30 ośrodkach badawczo-rozwojowych na świecie.

W Polsce Faurecia jest obecna od 1998 roku. W 9 zakładach produkcyjnych (Grójec, Jelcz-Laskowice, Gorzów Wielkopolski, Legnica i Wałbrzych) oraz w dwóch centrach R&D (Grójec, Wałbrzych). Zatrudniamy dziś już blisko 10 000 pracowników.

Nowe trendy oraz oczekiwania użytkowników samochodów zmieniają dzisiejszą branżę motoryzacyjną. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom technologicznego jutra staramy się tworzyć inteligentne rozwiązania w zakresie nowoczesnej mobilności, komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.

Opis stanowiska

- Projektowanie elementów systemów pneumatycznych,
- Rozwój i optymalizacja komponentów od fazy koncepcyjnej do produkcji seryjnej,
- Modyfikacja istniejących rozwiązań,
- Projektowanie nowych produktów zgodnie ze specyfikacjami klientów,
- Projektowanie narzędzi,
- Przygotowywanie dokumentacji technicznej.

Wymagania

- Posiadasz dyplom ukończenia studiów technicznych
- Posiadasz umiejętność aktywnego zaangażowania się w to co robisz,
- Świetnie odnajdujesz się w zespole,
- Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym (możliwość nauki języka – kurs opłacany przez pracodawcę),

Oferujemy

- Profesjonalne i międzynarodowe środowisko pracy,
- Pracę w dynamicznym zespole, będącym częścią międzynarodowych struktur w firmie,
- Nowoczesne technologie wytwarzania,
- Możliwość wprowadzania własnych rozwiązań,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Wyjątkową kulturę organizacyjną Faurecii – skupiamy się na ludziach i zrównoważonym rozwoju,
- Atrakcyjny system świadczeń, między innymi: premia motywacyjna, opieka medyczna, multisport,
- Miejsca do parkowania dostępne dla naszych pracowników.
Oglądane: 71