Oferta pracy

Asystent Technologa / Technolog

Roba Metals Polska

Polska, dolnośląskie, Stanowice koło Oławy
2019-05-15 2019-06-14
Asystent

Opis firmy

Roba Metals Polska sp. z o.o.
Jeśli cenisz sobie niezależność, jesteś osobą aktywną, umiejącą sprostać nowym wyzwaniom, szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwinąć swoje umiejętności a jednocześnie da Ci możliwość poznania czegoś nowego…

Opis stanowiska

• przygotowywanie danych niezbędnych do sporządzenia kalkulacji,
• optymalizacja parametrów procesowych,
• planowanie i nadzór nad badaniami niezgodności procesu technologicznego,
• stały kontakt z Działem Handlowym (DH) oraz Działem Produkcji (DP) w celu ustalenia optymalnych parametrów dla nowych projektów,
• tworzenie instrukcji stanowiskowych i kart przeglądów,

Wymagania

• wykształcenie techniczne, również studenci kierunków: mechanika i budowa maszyn, obróbka metali lub pokrewne),
• znajomość rysunku technicznego,
• znajomość programu AutoCad (Solid Works będzie dodatkowym atutem),
• zdolność analitycznego myślenia i pomysłowość,
• motywacja i samodzielność w działaniu.
• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

• ciekawą i pełną wyzwań pracę w pełnym wymiarze godzin,
• możliwość stałego rozwoju zawodowego,
• dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań,
• miłą i przyjazną atmosferę pracy oraz współpracę ze specjalistami

Dodatkowe informacje

Ogłoszenie ważne od 15.05.2019
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)". Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu koniecznym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, zawarcia w przyszłości umowy oraz w prawie usprawiedliwionym celu administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne celem wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych osobowych ich poprawienia.
Oglądane: 78