Oferta pracy

Inspektor BHP

CDMD Sp. z o.o.

Polska, dolnośląskie, Biskupice Podgórne   Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-06-12 2019-07-12
Specjalista

Opis firmy

W związku z rozwojem firmy szukamy kandydatów do pracy w BHP na jedną z największych inwestycji w Polsce.

Opis stanowiska

Wykonywanie zadań zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 02 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz.U. Nr 109, poz.704).

Wymagania

- Wykształcenie wyższe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy tj. studia licencjackie, studia magisterskie, studia podyplomowe, szkoła policealna z zakresu BHP – WARUNEK KONIECZNY
- Komunikatywna Znajomość języka angielskiego
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Przyjazną atmosferę w pracy
Samodzielność działania
Możliwość rozwoju zawodowego
Pracę w międzynarodowym środowisku
Możliwość odbycia Stażu i nabrania doświadczenia
Umowę o pracę
Premie
Oglądane: 21