Oferta pracy

Junior IT System Administrator

Teleste Video Networks

Polska, dolnośląskie, Wrocław, bud. SBC przy ul.Szybowcowej
2019-06-12 2019-07-05
Specjalista

Opis firmy

Teleste Video Networks Sp. z o.o. jest producentem systemów służących do nagrywania i transmisji wideo poprzez sieci IP. Dostarczamy systemy monitorujące autostrady, tunele, mosty i stacje kolejowe. Prowadzimy projekty w większości krajów europejskich, a także w USA, Chinach oraz Australii.
Jesteśmy częścią Teleste Corporation – więcej o nas znajdziesz na www.teleste.com.

Opis stanowiska

-zarządzanie środowiskami developerskimi i testowymi
-utrzymanie systemów IT
-rozwój narzędzi automatyzacji
- lokalne wsparcie IT dla użytkowników

Wymagania

-dobra znajomość systemów Windows i Linux
-dobra znajomość zagadnień związanych z sieciami
-umiejętność konfiguracji usług: DNS, DHCP, Apache, Nginx
-znajomość języka skryptowego Bash, milewidziany Python
-podstawowa znajomość wirtualizacji i konteneryzacji
-mile widziane doświadczenie w administracja systemami ciągłej integracji i kontroli wersji (Jenkins, Git)

Oferujemy

Na co (poza ciekawymi projektami i nowoczesną technologią) możesz u nas liczyć?
• indywidualną ścieżkę rozwoju, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
• przyjazną i nieformalną atmosferę pracy (no open space, no dress code)
• nowoczesne biuro z parkingiem podziemnym oraz boksem na rowery (i prysznicem)
• elastyczny czas pracy (start 7.00-10.00) i wymiar etatu (min. 3/5)
• kartę Multisport, pakiet prywatnej opieki medycznej (Enelmed lub Dolmed), lekcje angielskiego

Dodatkowe informacje

Chcesz dowiedzieć się więcej o tej ofercie? Rekrutację prowadzi Karolina Gaj - skontaktuj się z nią mailowo: karolina.gaj@teleste.com.
Oglądane: 152