Oferta pracy

Stażysta w Dziale R&D

Robert Bosch Sp. z o.o.

Polska, dolnośląskie, Bosch
2019-06-12 2019-07-12
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Czy chcesz, aby Twoje pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków - z nami będziesz mieć wpływ na poprawę jakości życia na całym świecie. Witaj w Bosch.

Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków, nieustannie dostarczamy efektywne rozwiązania na całym świecie. Nasz sukces definiujemy nie tylko wzrostem ekonomicznym, ale w szczególności poprawą jakości życia ludzi i zaangażowaniem w wartości bazujące na odpowiedzialności. Jest to możliwe dzięki ponad 375,000 zaangażowanym pracownikom na całym świecie, pionierom, którzy każdego dnia dokonują przełomów technicznych. Zastanawiasz się nad stworzeniem czegoś wartego zapamiętania?

Opis stanowiska

Zadania:
- opracowywanie dokumentacji technicznej (2D i 3D)
- modyfikacje dokumentacji
- współpraca z konstruktorami umożliwiająca zdobycie unikalnej wiedzy w ramach rozwoju nowoczesnych układów hamulcowych
- przygotowywanie PDM
- pomiary wibracji/hałasu
- przeprowadzanie testów, eksperymentów
- możliwość realizacji projektu studenckiego

Wymagania

Wymagania:
- status studenta 3 roku studiów na kierunku technicznym, preferowany kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika, Automatyka i Robotyka
- znajomość programu NX lub innego programu modelowania 3D
- dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej
- znajomość narzędzi MS Office

Oferujemy

• płatny staż w renomowanej firmie z branży automotive
• zdobycie doświadczenia w pracy w dużej firmie produkcyjnej
• możliwość realizacji pracy inżynierskiej i magisterskiej
• współpraca z doświadczonymi inżynierami
• udział w interdyscyplinarnych, międzynarodowych projektach
• poznanie specyfiki pracy działu R&D
• karta Multisport
• dofinansowanie do posiłków w zakładowej kantynie
Oglądane: 200