Oferta pracy

Specjalista ds. aplikacji IT (BI/ SQL)

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.

Polska, dolnośląskie, Wrocław/ Wałbrzych/ Jelenia Góra/ Opole/ Gliwice/ Katowice/ Wadowice/ Kraków/ Tarnów
2019-07-11 2019-08-10
Specjalista

Opis firmy

TAURON to druga co do wielkości Grupa energetyczna w Polsce, zajmująca się wydobyciem węgla oraz produkcją, dystrybucją, sprzedażą energii elektrycznej, ciepła i gazu.

Działamy na obszarze równym niemal 1/5 powierzchni kraju na terenie 5 województw. Codziennie ponad 25 tys. pracowników odpowiada na potrzeby kilku milionów naszych klientów. Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Kluczem do naszego sukcesu są pasja i zaangażowanie pracowników.

To, co dla nas ważne, określają wartości PRO, czyli partnerstwo, rozwój i odwaga. Poszukujemy ludzi chętnie rozwijających swoje kompetencje, otwartych na nowe wyzwania, innowacyjnych oraz potrafiących budować partnerskie relacje z klientami i współpracownikami.

Opis stanowiska

Za co będziesz odpowiedzialny ?

Wsparcie generowania raportów cyklicznych i ich modyfikację zgodnie z wymaganiami biznesu
Budowanie nowych rozwiązań i raportów
Bieżące prace administracyjne w systemach IT

Wymagania

Czego oczekujemy?

Doświadczenia z relacyjnymi bazami danych oraz hurtownią danych
Umiejętności pisania złożonych skrypów SQL i stosowania PL/SQL
Umiejętności analizowania obiektów bazodanowych
Praktycznej znajomość przynajmniej jednego narzędzia typu Business Intelligence
Zdolności analitycznych

Oferujemy

Co oferujemy?

Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem, na co dzień koordynującym sprawne utrzymanie systemów IT dla całej Grupy TAURON
Możliwość pracy w jednej z wybranych lokalizacji: Wrocław, Wałbrzych, Jelenia Góra, Opole, Gliwice, Katowice, Wadowice, Kraków lub Tarnów
Zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo do 05.2020 r.
Pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, Karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenia grupowe, dostęp do platformy e learning, dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka, akcje wolontaryjne dla pracowników Grupy TAURON, Pracowniczy Program Emerytalny, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS
Oglądane: 86