Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. aplikacji IT (JAVA/SQL)

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.

Polska, małopolskie, Kraków   Polska, opolskie, Opole   Polska, śląskie, Katowice
2019-07-11 2019-08-10
Specjalista

Opis firmy

TAURON to druga co do wielkości Grupa energetyczna w Polsce, zajmująca się wydobyciem węgla oraz produkcją, dystrybucją, sprzedażą energii elektrycznej, ciepła i gazu.

Działamy na obszarze równym niemal 1/5 powierzchni kraju na terenie 5 województw. Codziennie ponad 25 tys. pracowników odpowiada na potrzeby kilku milionów naszych klientów. Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Kluczem do naszego sukcesu są pasja i zaangażowanie pracowników.

To, co dla nas ważne, określają wartości PRO, czyli partnerstwo, rozwój i odwaga. Poszukujemy ludzi chętnie rozwijających swoje kompetencje, otwartych na nowe wyzwania, innowacyjnych oraz potrafiących budować partnerskie relacje z klientami i współpracownikami.

Opis stanowiska

Jakie zadania na Ciebie czekają?

Prace programistyczne: budowa i rozwój aplikacji w JAVA (w tym interfejs graficzny użytkownika oraz usługi webservice)
Administracja systemami informatycznymi zgodnie z metodyką ITIL
Raportowanie bezpośrednio z baz danych w oparciu o narzędzia SQL
Analiza dokumentacji technicznej systemów informatycznych i środowisk integracyjnych
Wsparcie oraz uczestnictwo w projektach IT
Współpraca z Dostawcami systemów informatycznych i z użytkownikami biznesowymi
Realizacja zgłoszeń użytkowników, zarejestrowanych na portalu Help Desk

Wymagania

Czego oczekujemy?

Praktycznej znajomości programowania w JAVA
Znajomości relacyjnych baz danych
Praktycznej znajomości języków SQL, PL/SQL
Doświadczenia w pracy z pakietem SQL Developer
Doświadczenia w pracy ze środowiskiem opartym na systemie Windows Server
Znajomości zasad ITIL

Mile widziane:

Znajomość obsługi Web serwerów: IIS i Apache

Oferujemy

Co oferujemy?

Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem
Transfer wiedzy w zakresie obsługiwanej aplikacji
Udział w projektach IT na rzecz Grupy TAURON
Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej
Możliwość wyboru lokalizacji miejsca pracy: Kraków, Katowice, Bielsko-Biała lub Opole
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, Karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenia grupowe, dostęp do platformy e-learning, dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka, akcje wolontaryjne dla pracowników Grupy TAURON, Pracowniczy Program Emerytalny, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS
Oglądane: 50