Oferta pracy

Konsultant SAP (FI/CO/MM/SD/BW)

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.

Polska, dolnośląskie, Wrocław   Polska, małopolskie, Kraków   Polska, małopolskie, Tarnów   Polska, małopolskie, Tarnów   Polska, śląskie, Katowice   Polska, śląskie, Częstochowa   Polska, śląskie, Częstochowa
2019-07-11 2019-08-10
Specjalista

Opis firmy

TAURON to druga co do wielkości Grupa energetyczna w Polsce, zajmująca się wydobyciem węgla oraz produkcją, dystrybucją, sprzedażą energii elektrycznej, ciepła i gazu.

Działamy na obszarze równym niemal 1/5 powierzchni kraju na terenie 5 województw. Codziennie ponad 25 tys. pracowników odpowiada na potrzeby kilku milionów naszych klientów. Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Kluczem do naszego sukcesu są pasja i zaangażowanie pracowników.

To, co dla nas ważne, określają wartości PRO, czyli partnerstwo, rozwój i odwaga. Poszukujemy ludzi chętnie rozwijających swoje kompetencje, otwartych na nowe wyzwania, innowacyjnych oraz potrafiących budować partnerskie relacje z klientami i współpracownikami.

Opis stanowiska

Jakie zadania na Ciebie czekają?

Bieżące utrzymanie i nadzór nad prawidłowym działaniem systemu SAP w jednym z wybranych modułów: FI, CO, MM, SD, BW lub Enterprise Portal
Analiza zgłoszeń serwisowych w zakresie systemu SAP oraz wypracowywanie i implementacja rozwiązań w ramach II linii wsparcia
Udział w testowaniu poprawek i modyfikacji systemu SAP
Samodzielny rozwój systemu SAP w zakresie drobnych zmian i modyfikacji oraz wsparcie większych prac rozwojowych

Wymagania

Czego oczekujemy?

Doświadczenia z systemem SAP w roli użytkownika kluczowego (key user) w min. jednym z modułów: FI, CO, MM, SD, BW lub Enterprise Portal
Rozumienia procesów biznesowych w obszarach: logistyki, sprzedaży, produkcji lub finansów
Czynnego prawa jazdy kat B.
Umiejętności współpracy w zespole i budowania relacji z klientem wewnętrznym

Mile widziane:

Doświadczenie na stanowisku Konsultanta SAP w jednym z modułów: FI, CO, MM, SD, BW lub Enterprise Portal
Znajomość języka ABAP na poziomie umożliwiającym analizę kodu

Oferujemy

Co oferujemy?

Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem
Transfer wiedzy w zakresie obsługiwanej aplikacji
Udział w projektach IT na rzecz Grupy TAURON
Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej
Możliwość wyboru lokalizacji miejsca pracy: Wrocław, Katowice, Kraków lub Tarnów
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, Karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenia grupowe, dostęp do platformy e learning, dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka, akcje wolontaryjne dla pracowników Grupy TAURON, Pracowniczy Program Emerytalny, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS
Oglądane: 99