Oferta pracy

Inspektor nadzoru robót telekomunikacyjnych

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.

Polska, dolnośląskie, Wałbrzych, Wrocław, Jelenia Góra
2019-07-11 2019-08-10
Specjalista

Opis firmy

TAURON to druga co do wielkości Grupa energetyczna w Polsce, zajmująca się wydobyciem węgla oraz produkcją, dystrybucją, sprzedażą energii elektrycznej, ciepła i gazu.

Działamy na obszarze równym niemal 1/5 powierzchni kraju na terenie 5 województw. Codziennie ponad 25 tys. pracowników odpowiada na potrzeby kilku milionów naszych klientów. Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Kluczem do naszego sukcesu są pasja i zaangażowanie pracowników.

To, co dla nas ważne, określają wartości PRO, czyli partnerstwo, rozwój i odwaga. Poszukujemy ludzi chętnie rozwijających swoje kompetencje, otwartych na nowe wyzwania, innowacyjnych oraz potrafiących budować partnerskie relacje z klientami i współpracownikami.

Opis stanowiska

Jakie zadania na Ciebie czekają?

Nadzór nad prawidłową realizacją prac przez Wykonawców w ramach Projektu
Dbałość o terminową i zgodną z wytycznymi realizację harmonogramu prac
Weryfikacja dokumentacji projektowej
Uczestniczenie w próbach i odbiorach technicznych
Udział w Radach Budowy
Raportowanie z przebiegu prac
Uczestniczenie w opracowywaniu standardów

Wymagania

Czego oczekujemy?

Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
Wiedzy i doświadczenia dotyczącego projektowania i budowy sieci światłowodowych (znajomość technologii)
Doświadczenia w nadzorowaniu realizacji budowy sieci światłowodowych
Umiejętności weryfikacji dokumentacji technicznej
Dobrej znajomości pakietu MS Office
Czynnego prawa jazdy kat. B
Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i analitycznych

Mile widziane:

Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w
zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych bez ograniczeń (uprawnienia
projektowe będą dodatkowym atutem)
Znajomość systemu QGIS i systemów paszportyzacji

Oferujemy

Co oferujemy?

Pracę na stanowisku Specjalisty ds. Telekomunikacji (w charakterze Inspektora nadzoru robót telekomunikacyjnych) w doświadczonym zespole, realizującym interesujący projekt w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC)
Umowa o pracę i system premii motywacyjnej
Pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, Karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenia grupowe, dostęp do platformy e learning, dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka, akcje wolontaryjne dla pracowników Grupy TAURON, Pracowniczy Program Emerytalny, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS
Oglądane: 53