Oferta pracy

Monter Instalacji Sanitarnych, Grzewczych i Wentylacyjnych

Business Bridge Group

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-07-11 2019-08-10
Pracownik fizyczny

Opis firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną oraz firmą szkoleniową. Rekrutujemy specjalistów i menedżerów zarówno w kraju jak i za granicą.

Obecnie poszukujemy chętnych osób do odbycia Praktyki w naszym Dziale Rekrutacji.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:
• montaż urządzeń wentylacyjnych, sanitarnych i grzewczych,
• wszelkie prace dodatkowe związane z zawodem montera instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych, w tym odczyty rysunków technicznych i planów budowlanych.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
• posiadasz min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• potrafisz właściwie odczytywać dokumentację techniczną,
• posiadasz prawo jazdy kategorii ’B’,
• jesteś dobrze zorganizowany,
• jesteś osobą sumienną, odpowiedzialną i dokładną.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą.
Oglądane: 63