Oferta pracy

Doradca techniczno-handlowy dział szalunków

Telka SA O firmie

Polska, dolnośląskie, Spalice
2019-08-12 2019-09-11
Specjalista

Opis firmy

Jesteśmy polskim producentem i dystrybutorem
systemów deskowań, rusztowań i ogrodzeń.
Dostarczamy gotowe rozwiązania dostosowane
do indywidualnych potrzeb.

Opis stanowiska

Przygotowanie ofert wraz z projektami
Bieżąca obsługa klienta
Przygotowanie raportów podsumowujących pracę
Wsparcie klienta w trakcie trwania realizacji

Wymagania

Kogo szukamy:

osoby ze znajomością środowiska CAD,
z doświadczeniem zawodowym w branży budowlanej
z bardzo dobrą umiejętnością czytania dokumentacjo budowlanej
ze znajomością systemów konstrukcji tymczasowych-szalunków (znajomość rusztowań będzie dodatkowym atutem
znającą technologię układania betonu
umiejętność organizowania pracy
osoby komunikatywnej, zdolnej do utrzymywania dobrych relacji z klientem

Oferujemy

Pakiet narzędzi potrzebnych do pracy
Szkolenie produktowe
Praca w firmie o stabilnej sytuacji finansowej
Wynagrodzenie stałe powiększone o premie od wyników
Umowa o pracę
Oglądane: 30