Oferta pracy

ELEKTRONIK - PŁATNY STAŻ

Elica

Polska, dolnośląskie, Jelcz-Laskowice
2019-08-12 2019-09-11
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Elica jest światowym liderem w dziedzinie designu i produkcji okapów oraz silników elektrycznych wykorzystywanych w sprzęcie gospodarstwa domowego. W Elica stwarzamy przyjazne warunki pracy, za co zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym tytułem Top Employers 2019.

Opis stanowiska

•Rozwój i optymalizacja elektronicznych płytek sterujących dla silników elektrycznych (moc do 1kW)

•Projektowanie płytek sterujących przy użyciu właściwych narzędzi

•Definiowanie Bill of Materials

•Wsparcie zespołu Inżynieringu w usprawnianiu procesu montażu

•Wsparcie zespołu Jakości w rozwiązywaniu problemów związanych z elektroniką

•Zarządzanie cyklem życia produktów takich jak płytki sterujące, silniki i dmuchawy

•Prowadzenie testów laboratoryjnych płytek sterujących, silników i dmuchaw

•Ścisła współpraca z klientami wewnętrznymi oraz centralą

Wymagania

•Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane elektroniczne lub pokrewne) lub ostatni rok studiow

•Wiedza z zakresu elementów procesu projektowania PCB (schemat, layout, firmware, BOM)

•Mile widziane doświadczenie związane z silnikami elektrycznymi

•Znajomość programów takich jak Altium, ST Visual, MP lab xide, Dave, Flux lub pokrewnych

•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

•Umiejętność pracy w zróżnicowanych zespołach i nastawienie na rozwiązywanie problemów

Oferujemy

•Staż, z możliwością kontynuacji współpracy

•Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym zespole w dobrej atmosferze

•Możliwość uczestnictwa w nowych, ciekawych projektach i realnego wpływu na produkt

•Możliwości rozwoju i zdobywania nowej wiedzy

•Szkolenie w centrali firmy

•Dofinansowane posiłki w kantynie

Dodatkowe informacje

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub „Aplikuj teraz” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Elica Group Polska Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w ogłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Elica Group Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Masz prawo do jej wycofania w każdym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Grupę Pracuj przed cofnięciem zgody.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych przez Elica Group Polska znajdziesz tutaj:

Oglądane: 75