Oferta pracy

Junior Customer Services Specialist

Pyszne.pl

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-08-12 2019-09-11
Specjalista

Opis firmy

Czy chcesz dołączyć do naszego pozytywnego, zakręconego na punkcie klienta, działu Customer
Service? Chcesz pracować w międzynarodowej korporacji, która jest liderem w Europie
kontynentalnej w zamawianiu jedzenia przez Internet? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie rozwiązanie!
Pyszne.pl (część Takeaway.com) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Region: Wrocław

Opis stanowiska

Twoje zadania:

Telefoniczne i mailowe wsparcie klienta,
Aktualizacja danych naszych restauracji,
Monitorowanie i przekazywanie zamówień do restauracji,
Ciągły rozwój i nauka nowych umiejętności w ramach szkoleń wewnętrznych.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

Cierpliwości i empatii,
Zdolności jasnej komunikacji,
Pozytywnego nastawienia,
Dyspozycyjności,
Znajomości języka angielskiego (dodatkowy atut),
Doświadczenie zawodowe mile widziane.

System pracy:
8h (7 dni w tygodniu, pełny etat),
weekendy

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie
Umowę o pracę,
Kartę sportową oraz kurs języka angielskiego,
Prywatną opiekę zdrowotną ,
Świeże owoce,
Świetną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole,
Międzynarodowe imprezy integracyjne,
Bycie częścią innowacyjnego zespołu Pyszne.pl

Dodatkowe informacje

Brzmi interesująco? A więc wejdź na link (link należy wkleić do przeglądarki internetowej) i wypełnij
formularz rekrutacyjny:

Liczymy na Ciebie!
Oglądane: 40