Oferta pracy

Starszy referent

WCRS - Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-08-12 2019-08-19
Specjalista

Opis firmy

Jesteśmy jednostką organizacyjną Gminy Wrocław. Realizujemy zadania z zakresu spraw społecznych, edukacji i zdrowia publicznego.

Zajmujemy się kulturą, edukacją, wolontariatem, aktywizacją młodzieży, seniorów i rodzin, dialogiem międzykulturowym, wspieraniem inicjatyw lokalnych. Działamy na terenie Wrocławia.

Opis stanowiska

1. Realizacja zadań w ramach kampanii społecznych i programów miejskich, w szczególności przygotowywanie i udział w nich.
2. Opracowywanie nowych treści w sieci na potrzeby projektów miejskich realizowanych przez WCRS.
3. Opieka nad treścią, bazami i danymi na stronach www oraz ich aktualizacja.
4. Serwis techniczny sprzętu pracowniczego. W tym:
- naprawa i wymiana podzespołów i sprzętu,
- naprawa uszkodzonych części,
- odzyskiwanie utraconych danych,
- opieka nad bezpieczeństwem danych,
- wdrażanie nowych urządzeń.
5. Opieka nad bezpieczeństwem i sprawnym działaniem stron www, w tym telefoniczna pomoc techniczna.
6. Opracowywanie instrukcji obsługi, poradników i dokumentacji.
7. Dbanie o prawidłowe i bezpieczne działanie poczty firmowej i projektów realizowanych przez WCRS.
8. Pilnowanie terminowych realizacji dokumentacji związanej ze sprzętem informatycznym.

Wymagania

a) wykształcenie minimum średnie oraz 2 – letnie doświadczenie w pracy poza lub w jednostce samorządowej udokumentowane świadectwami pracy;
b) umiejętność przygotowywania materiałów informacyjno-promocyjnych;
c) umiejętność poruszania się w sieciach komputerowych i systemach baz danych;
d) niekaralność sądowa za umyślne przestępstwo ścigane z ostrzeżenia publicznego lub umyślnego przestępstwo skarbowe;
e) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.

Oferujemy

- umowa o pracę,

Oglądane: 33