Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

Grupa Profas

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-08-12 2019-09-15
Specjalista

Opis firmy

Grupa ProfAs Sp. z o. o. jest firmą doradczą, świadczącą usługi w szeroko rozumianej dziedzinie Human Resources. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne, średniego i wyższego szczebla.

Aktualnie dla naszego Klienta - producenta oferującego kompleksowe rozwiązania dla przemysłu z dziedziny pneumatyki i automatyki - poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTY DS. SPRZEDAŻY

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- badanie potrzeb klientów i doradztwo techniczne w zakresie wybranej grupy produktów
- stały kontakt i budowanie długofalowych relacji z dedykowaną grupą klientów
- obsługę zapytań ofertowych
- przygotowywanie umów, ofert handlowych
- współpracę z mobilnymi handlowcami, działem logistyki, produkcji oraz magazynem

Wymagania

- wykształcenie średnie techniczne lub wyższe o profilu: mechanicznym, elektromechanicznym lub pokrewnym
- umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych
- dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
- dyspozycyjność do pracy na pełen etat

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia
- możliwość rozwoju i awansu
- pracę stacjonarną w atmosferze współpracy
- dodatkowe benefity, m.in. dofinansowanie do pakietu medycznego i karty sportowej

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Poniższa klauzula jest obligatoryjna:
1. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Grupa ProfAs Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania i żądania usunięcia.

Poniższa klauzula jest opcjonalna:
2. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Grupa ProfAs Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.

nr w rejestrze 14990
Oglądane: 32