Oferta pracy

Praktykant (Dział Utrzymania Ruchu)

Grupa Rawlplug

Polska, dolnośląskie, Wrocław, ul. Kwidzyńska 6
2019-08-13 2019-09-12
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Międzynarodowa Grupa Kapitałowa Rawlplug od blisko stu lat jest jednym z czołowych producentów zamocowań w Europie i na świecie. W 13 spółkach, na 4 kontynentach Grupa Rawlplug zatrudnia ponad 1900 pracowników.

Nasze portfolio produktowe zawiera blisko 30 000 indeksów i obejmuje najwyższej jakości mechaniczne elementy złączne, wyroby gwintowane, kotwy wklejane, wiertła, piły tarczowe oraz narzędzia i elektronarzędzia. Grupa Rawlplug skupia zakłady produkcyjne we Wrocławiu, Łańcucie i Kaliningradzie.

Rozwiązania projektowane przez naszych inżynierów i wytwarzane w naszych zakładach produkcyjnych, znajdują zastosowanie w budownictwie, energetyce, motoryzacji, przemyśle maszynowym i elektromaszynowym, przemyśle wydobywczym, stoczniowym, drogowym oraz drzewnym umacniając lojalność naszych wymagających klientów i partnerów biznesowych.

Opis stanowiska

Jesteś otwarty na poszerzanie swojej wiedzy i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe?

Dołącz do naszego zespołu, gdzie pod czujnym okiem Mentora:

• będziesz mógł przyjrzeć się planowaniu działań utrzymania ruchu
• zapoznasz się z problemami projektowania, modernizacji i eksploatacji linii produkcyjnych
• zapoznasz się z oprogramowaniem narzędziowym wykorzystywanym w firmie
• przyjrzysz się procesowi projektowania urządzeń
• weźmiesz udział w pracach remontowych maszyn i urządzeń
• poznasz procedurę uruchamiania i odbioru maszyn po remoncie lub modernizacji
• weźmiesz udział w przeprowadzaniu niezbędnej regulacji maszyn i urządzeń mechanicznych
• przyjrzysz się procesowi opracowywania i wdrażanie dokumentacji
• poznasz praktyczne zastosowania metod analizy i rozwiązywania problemów
• wykonasz prostą pracę projektową, uzgodnioną z opiekunem praktyk

Wymagania

• studenci lub absolwenci kierunków technicznych – Mechatronika / Mechanika / Budowy Maszyn / Automatyka
• zainteresowanie tematyką mechaniki, pneumatyki, elektryki
• nastawienie na pozyskanie praktycznej wiedzy i umiejętności
• pozytywne nastawienie do współpracy zespołowej

Oferujemy

• udział w programie bezpłatnych praktyk
• elastyczne godziny praktyk umożlwiające dostosowanie do zajęć na uczelni
• poznanie zakresu działań i funkcjonowania Wydziału Utrzymania Ruchu
• samodzielne zadania umożliwiające wykorzystanie zdobytej wiedzy
• wsparcie i wiedzę doświadczonych ekspertów
• przyjazną atmosferę sprzyjającą zdobywaniu umiejętności
• doświadczenie w organizacji będącej światowym liderem branży
• referencje i zaświadczenie po odbytych praktykach
Oglądane: 106