Oferta pracy

Programista PHP

Grupa Rawlplug

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-08-13 2019-09-12
Specjalista

Opis firmy

Międzynarodowa Grupa Kapitałowa Rawlplug od blisko stu lat jest jednym z czołowych producentów zamocowań w Europie i na świecie. W 13 spółkach, na 4 kontynentach Grupa Rawlplug zatrudnia ponad 1900 pracowników.

Nasze portfolio produktowe zawiera blisko 30 000 indeksów i obejmuje najwyższej jakości mechaniczne elementy złączne, wyroby gwintowane, kotwy wklejane, wiertła, piły tarczowe oraz narzędzia i elektronarzędzia. Grupa Rawlplug skupia zakłady produkcyjne we Wrocławiu, Łańcucie i Kaliningradzie.

Rozwiązania projektowane przez naszych inżynierów i wytwarzane w naszych zakładach produkcyjnych, znajdują zastosowanie w budownictwie, energetyce, motoryzacji, przemyśle maszynowym i elektromaszynowym, przemyśle wydobywczym, stoczniowym, drogowym oraz drzewnym umacniając lojalność naszych wymagających klientów i partnerów biznesowych.

Opis stanowiska

• projektowanie i implementacja nowych aplikacji;
• rozwój istniejących aplikacji;
• udział i pomoc w identyfikacji najlepszych rozwiązań technologicznych;
• opracowywanie procedur testowych i wdrożeniowych.

Wymagania

• min. 2 lata doświadczenia we wdrażaniu aplikacji internetowych i systemów CMS;
• bardzo dobra znajomość PHP w tym OOP;
• znajomość frameworka Symfony2;
• znajomość relacyjnych baz danych (SQL);
• umiejętność pracy z systemem kontroli wersji Git;
• znajomość języka angielskiego na poziomie B1;
• komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej.

Dodatkowymi atutami będą:
• doświadczenie w pracy z Magento, Prestashop, Pimcore;
• umiejętność pisania testów automatycznych;
• znajomość Sonaty i wiodących bundle’i Symfony;
• znajomość Elasticsearch, Lucene lub Solr;
• znajomość RabbitMQ, Redis;
• znajomość HTML5, JavaScript;
• konto na GitHub z udostępnionymi własnymi repozytoriami.

Oferujemy

• umowę o pracę lub umowę współpracy w oparciu o własną działalność;
• motywujące wynagrodzenie;
• udział w ciekawych, międzynarodowych projektach;
• szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb pracownika;
• prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, ubezpieczenie grupowe;
• parking samochodowy i rowerowy dla pracowników;
• wspólne uczestniczenie w akcjach sportowych - piłka nożna, koszykówka, biegi długodystansowe, rajdy rowerowe;
• luźną atmosferę pracy i niebanalne poczucie humoru :)
Oglądane: 58