Oferta pracy

Lider Zespołu (Dział Utrzymania Ruchu)

Grupa Rawlplug

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-08-13 2019-09-12
Kierownik

Opis firmy

Międzynarodowa Grupa Kapitałowa Rawlplug od blisko stu lat jest jednym z czołowych producentów zamocowań w Europie i na świecie. W 13 spółkach, na 4 kontynentach Grupa Rawlplug zatrudnia ponad 1900 pracowników.

Nasze portfolio produktowe zawiera blisko 30 000 indeksów i obejmuje najwyższej jakości mechaniczne elementy złączne, wyroby gwintowane, kotwy wklejane, wiertła, piły tarczowe oraz narzędzia i elektronarzędzia. Grupa Rawlplug skupia zakłady produkcyjne we Wrocławiu, Łańcucie i Kaliningradzie.

Rozwiązania projektowane przez naszych inżynierów i wytwarzane w naszych zakładach produkcyjnych, znajdują zastosowanie w budownictwie, energetyce, motoryzacji, przemyśle maszynowym i elektromaszynowym, przemyśle wydobywczym, stoczniowym, drogowym oraz drzewnym umacniając lojalność naszych wymagających klientów i partnerów biznesowych.

Opis stanowiska

• planowanie, nadzór i kontrola działań z zakresu napraw, inspekcji i przeglądów maszyn;
• organizacja, planowanie i zarządzanie pracą podległego zespołu;
• realizacja napraw i dopuszczanie maszyn do ruchu po naprawie;
• odpowiedzialność za ustalanie odpowiednich działań korygujących i zapobiegawczych;
• utrzymywanie odpowiedniego poziomu zapasów w magazynie części zamiennych;
• rekomendowanie zapotrzebowania na remonty, modernizacje i projekty rozwojowe;
• aktualizacja istniejącej i opracowywanie nowej dokumentacji maszyn;
• udział w aktualnie prowadzonych projektach w firmie;
• dbałość o porządek i dobrą organizację na stanowiskach pracy.

Wymagania

• wykształcenie średnie (preferowane techniczne);
• doświadczenie na podobnym stanowisku;
• znajomość budowy maszyn i urządzeń;
• praktyczna znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych, pneumatycznych;
• uprawnienia do pracy na wysokości
• uprawnienia SEP E1, D1, E2, E3
• znajomość obowiązujących przepisów prawnych i regulacji dotyczących BHP, PPOŻ i prawa pracy;
• umiejętność kierowania zespołem i organizowania pracy;
• nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów;
• dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Grupie – umowa o pracę;
• zdobycie doświadczenia w organizacji będącej światowym liderem branży;
• odpowiedzialne i samodzielne stanowisko;
• partnerskie podejście do współpracy i wzajemnej pomocy;
• możliwość ciągłego rozwoju poprzez udział w dodatkowych projektach;
• prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe;
• wspólne uczestniczenie w akcjach sportowych (piłka nożna, koszykówka, biegi długodystansowe, rajdy rowerowe), a także eventach integracyjnych.
Oglądane: 29