Oferta pracy

kosztorysant systemów wentylacji i klimatyzacji - student

PRI HYDROPOL-DEKOR Sp. z o. o.

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-08-13 2019-09-12
Specjalista

Opis firmy

Firma HYDROPOL-DEKOR Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych zajmuje się profesjonalnym wykonawstwem robót związanych z montażem urządzeń klimatyzacyjnych zarówno na potrzeby mieszkań i domów jak i dla powierzchni biurowych oraz dla potrzeb przemysłu lekkiego i ciężkiego. Posiadamy bogate doświadczenie dotyczące projektowania, wdrażania i montażu rozwiązań z zakresu klimatyzacji i wentylacji.

Opis stanowiska

• przygotowywanie kosztorysów w zakresie instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.
• przygotowywanie dokumentacji powykonawczej zrealizowanych inwestycji
• dbanie o estetyczny wygląd składanych ofert
• praca sezonowa w okresie wakacji

Wymagania

• w trakcie studiów (preferowana specjalność : Klimatyzacja, Ogrzewnictwo i Instalacje Sanitarne),
• umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,

Oferujemy

• pracę w przyjaznym zespole,
• możliwość zdobycia doświadczenia.

Oglądane: 122