Oferta pracy

Pracownik Sekretariatu Konferencji GBI Partners

GBI Partners

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-08-13 2019-09-12
Asystent

Opis firmy

Firma GBI Partners zajmuje się organizacją profesjonalnych konferencji i szkoleń dla kadry zarządzającej z dużych i średnich firm. Nasi eksperci to praktycy, którzy potrafią w interesujący sposób dzielić się wyjątkową wiedzą oraz prezentować stosowane w swoich firmach rozwiązania. Autorskie projekty realizowane przez GBI Partners to: konferencje, seminaria i warsztaty otwarte, szkolenia wewnętrzne. Działamy w sektorach m.in: zarządzanie personelem, BHP, przemysł farmaceutyczny, produkcja i utrzymanie ruchu, zarządzanie energią i mediami, szkolenia miękkie - rozwój kompetencji menedżerskich.

Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy pracowników do obsługi sekretariatu konferencji: SKUTECZNY DZIAŁ HR W FIRMIE PRODUKCYJNEJ – PRACOWNIK 4.0

ZAKRES PODSTAWOWYCH OBOWIĄZKÓW:
asystowanie koordynatorowi konferencji i prelegentom
przygotowanie stanowiska sekretariatu oraz sal konferencyjnych
rejestracja uczestników i prelegentów wydarzenia
współpraca z pracownikami hotelu oraz innymi dostawcami,
obsługa sprzętu multimedialnego (laptop, projektor multimedialny, mikrofony, pilot do zmiany slajdów),
nadzór nad powierzonymi materiałami / sprzętem
dbanie o estetykę przestrzeni konferencyjnej
organizacja obiegu certyfikatów i ankiet oceniających konferencji

Wymagania

udział w szkoleniu przeprowadzonym przez GBI Partners w dniu 17 września (godziny popołudniowe)
dyspozycyjność w dniach 18-19 września w godzinach: 7.30-18.30
wysoka kultura osobista
strój biznesowy
dobra organizacja pracy
umiejętność pracy w zespole
dobra znajomość MS Office

Oferujemy

OFERUJEMY:
pracę podczas 2 dni konferencji (18-19 września 2019 r.) na umowę zlecenie
możliwość zdobycia nowego doświadczenia
przyjazną atmosferę pracy
Oglądane: 33