Oferta pracy

Staż w dziale administracji

Xylem

Polska, dolnośląskie, Strzelin
2019-08-13 2019-09-12
Asystent

Opis firmy

Lowara Vogel Polska Sp. z o.o. należy do koncernu Xylem, największego na świecie producenta pomp i produktów uzupełniających do uzdatniania i zarządzania wodą oraz płynami w zastosowaniach przemysłowych.

Opis stanowiska

Zapewnienie prawidłowej obsługi kadrowej pracowników
Administrowanie dokumentacją pracowniczą związaną ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia
Prowadzenie ewidencji obiegu dokumentów
Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji kadr
Angielski
Rozliczanie czasu pracy w systemie RCP

Wymagania

Zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracownika
Wysoka kultura osobista
Chęć nauki
Dostępność

Oferujemy

Praca na pełen etat na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
Praca w dynamicznie rozwiającym się i młodym zespole
Oglądane: 29