Oferta pracy

Praktyki w Dziale Product Management

Selsey Polska Sp. z o.o.

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-08-14 2019-09-13
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Szukasz miejsca, w którym Twoja praca zostanie doceniona i będziesz mieć swobodę działania?

Zobacz jak wygląda świat Selsey Polska.

Nasza firma cały czas poszerza swoją działalność lokalnie, jak i poza granicami Polski. Uważamy, że kreatywni i dobrze zmotywowani pracownicy są podstawą naszego sukcesu. Dlatego też robimy wszystko co w naszej mocy, aby nasi pracownicy czuli się u nas szczęśliwi. Stawiamy na nieformalną atmosferę w pracy oraz swobodę. Lubimy trampki, ale nosimy też lakierki. Wybieramy kreatywność od sztywnych procedur. Jesteśmy otwartymi ludźmi z wieloma pasjami. Stawiamy na chęć rozwoju, elastyczność i nieszablonowe myślenie. Jeśli szukasz miejsca, gdzie każdy Twój pomysł zostanie wysłuchany - dobrze trafiłeś.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?
- Pomożesz rozwijać naszą współpracę z aktualnymi i nowymi dostawcami
- Będziesz aktualizować bazy produktowe/producentów
- Dowiesz się jak wygląda praca zespołowa w międzynarodowym środowisku
- Rozwiniesz własne pomysły w dedykowanym obszarze
- Zobaczysz, jak działa nowoczesna firma z branży e-commerce

Wymagania

Dołącz do nas jeśli:
- Jesteś studentem i chciałbyś zdobyć doświadczenie zawodowe
- Możesz być u nas minimum 20 godzin tygodniowo
- Excel i Word nie jest Ci obcy
- Potrafisz korzystać z kalendarza i planować zadania w czasie

Oferujemy

Oferujemy:
- Dużą porcję praktycznej wiedzy i uczestniczenie w projektach z obszaru Product Managementu
- Możliwość wdrażania własnych pomysłów
- Pyszne kanapki każdego ranka
- Możliwość związania się z firmą w oparciu o płatny staż/umowę zlecenie po odbyciu miesięcznych praktyk

Dodatkowe informacje

Niniejsza informacja przekazywana jest zgodnie z postanowieniami art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U.UE.L.2016.119.1), w skrócie RODO.

Biorąc udział w rekrutacji przekazujesz swoje dane osobowe. Ich podanie jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy, zgodnie z przepisami kodeksu pracy. Podanie dodatkowych danych osobowych, nie wynikających z przepisów prawa, w tym udział w przyszłych procesach rekrutacji jest dobrowolne i wymaga Twojej wyraźnej zgody. Administratorem tych danych stanie się SELSEY POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą we Wrocławiu (54-139), przy ulicy Hutniczej 62/8. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby i przez okres rekrutacji (4 miesiące od daty aplikacji), po tym czasie zostaną usunięte, chyba że wyraźnie zdecydujesz, że możemy je przetwarzać na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji – wtedy dane te będą przetwarzane nie dłużej niż 2 lata od wyrażenia przez Ciebie odrębnej zgody. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. a – c RODO. Posiadasz prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych, a także możesz wymagać ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz dostępu do nich – wystarczy że napiszesz pod adres mailowy podany w informacji o koncie. Jeżeli uważasz, że Twoje dane osobowe przetwarzamy nieprawidłowo, możesz złożyć skargę do organu nadzorczego a także skorzystać ze środków ochrony prawnej przed sądem. Dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem tych, z którymi podpisaliśmy umowy współpracy, np. obsługującym nasze systemy teleinformatyczne. Nie będą też przekazywane do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych, ani przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania.
Oglądane: 54