Oferta pracy

2019-08-14 2019-09-13
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Firma Paragon Medical jest dostawcą gotowych rozwiązań światowej klasy w niestandardowych i standardowych systemach dostaw narzędzi chirurgicznych oraz projektowaniu i rozwoju usług na rynku narzędzi medycznych. W 1991 stworzyła strategiczne centrum doskonalenia w USA, Europie oraz Azji. Biura oraz hale produkcyjne zlokalizowane są w: Pierceton (Indiana), Indianapolis (Indiana), Smithfield (Utah), Lozannie (Szwajcaria), Changzhou (Chiny) oraz w Siechnicach (Polska).

Nasza Firma oferuje atrakcyjne i pewne miejsce pracy oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Opis stanowiska

Wsparcie w dziale Utrzymania Ruchu, opieka specjalistów z tego Obszaru.

- status studenta
- pozytywne nastawienie ;)
- podstawowa wiedza z zakresu mechaniki, elektryki;
- dyspozycyjności min. 3 dni w tygodniu.

- bezpłatne praktyki w międzynarodowej Firmie;
- możliwość zdobycia cennego na rynku pracy doświadczenia;
- potwierdzenie odbycia praktyk studenckich oraz referencje;
- dodatkowe bonusy (karta do automatu z kawą i przekąskami oraz darmowe obiady)
Oglądane: 64

Pozostałe oferty pracy tego pracodawcy

29 lip