Oferta pracy

Specjalista ds. Reklamacji z Językiem Niemieckim

MAHLE

Polska, dolnośląskie, Psary
2019-08-14 2019-09-13
Specjalista

Opis firmy

Lubimy, gdy nasi pracownicy mają ambitne cele. A Ty? Czy jesteś gotów rozwijać się podejmując nowe wyzwania? My w MAHLE jesteśmy jednym z trzech czołowych światowych dostawców w branży motoryzacyjnej w obszarach komponentów silnikowych, filtracji, elektryki/mechatroniki, zarządzania termicznego oraz rozwiązań dla układów napędowych i klimatyzacji. Zatrudniając około 78 000 pracowników w ponad 170 zakładach produkcyjnych oraz dysponując dziesięcioma wielkimi centrami badawczo-rozwojowymi dążymy do tego, aby w pełni zadowolić naszego klienta. Dzięki pracy zespołowej łączymy istniejące już technologie z innowacyjnymi rozwiązaniami, opracowujemy inżynierskie pomysły oraz wyznaczamy nowe standardy.

Opis stanowiska

• Obsługa klienta - wsparcie techniczne dla produktów MAHLE
• Prowadzenie dokumentacji reklamacyjnych
• Przeprowadzanie testów na reklamowanych komponentach
• Sporządzanie raportów z badań w języku niemieckim a także angielskim lub polskim
• Współpraca z działem zarządzania jakością
• Comiesięczne raportowanie wyników do Niemiec

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane wyższe)
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Dobra znajomość języka niemieckiego
• Mile widziana znajomość języka angielskiego
• Znajomość układu chłodzenia silnika i oraz układu klimatyzacji będzie dodatkowym atutem
• Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
• Znajomość systemu SAP
• Orientacja na klienta oraz łatwość nawiązywania kontaktu
• Elastyczność oraz chęć podnoszenia wiedzy i kwalifikacji

Oferujemy

• Zdobycie doświadczenia i możliwość współpracy w gronie profesjonalistów
• Pakiet szkoleń dający możliwość podnoszenia kwalifikacji
• Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
• Prywatna opieka zdrowotna
• Elastyczne warunki pracy dopasowane do aktualnego etapu Twojego życia
Oglądane: 23