Oferta pracy

Młodszy Koordynator Projektów

PPF Hasco-Lek S.A.

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-08-20 2019-09-19
Specjalista

Opis firmy

Twoje nowe miejsce pracy:

Jesteśmy czołowym producentem najwyższej jakości leków, suplementów diety oraz produktów medycznych. Działamy w oparciu o całkowicie polski kapitał i na rynku funkcjonujemy z sukcesami już od 35 lat.

Opis stanowiska

Przejmij odpowiedzialność za:
- koordynowanie, harmonogramowanie. monitoring oraz kontrolę i raportowanie działań związanych z realizacją projektów (od inicjacji do wdrożenia w statusie: produkty lecznice, środki spożywcze, kosmetyki, wyroby medyczne),
- koordynowanie, harmonogramowanie. monitoring oraz kontrolę i raportowanie działań związanych ze zmianami, które wymagają prac po stronie Pionu Badań i Rozwoju,
- wspieranie współpracy między działowej w ramach realizowanych zadań.

Wymagania

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
- wykształcenia wyższego,
- znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
- obsługi MS Excela na poziomie średnio zaawansowanym,
- poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania.

Dodatkowymi atutami będą:
- doświadczenie w zakresie zarządzania projektami,
- studia z: Zarządzania, Zarządzania Projektami (Project Management), Zastosowania IT w BIznesie,
- znajomość MS Project.

Jeśli jesteś osobą dobrze zorganizowaną, samodzielną i komunikatywną– ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Oferujemy

Co zyskujesz?
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat,
- praca od poniedziałku do piątku (7:00-15:00; 7:30-15:30 lub 8:00-16:00),
- ambitną oraz pełną wyzwań pracę w miłej i swobodnej atmosferze,
- perspektywę udziału w szkoleniach,
- możliwość korzystania z bogatego pakietu benefitów: dopłaty do biletów na mecze i koncerty, karty MultiSport, świadczeń rzeczowych w okresie świąt, możliwości skorzystania z polisy na życie lub prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych zasadach finansowania, dofinansowania do wczasów i kolonii - mamy swój własny ośrodek nad morzem, imprezy integracyjne organizowana dla wszystkich pracowników, dostęp do biblioteczki Grupy Hasco.

Dodatkowe informacje

Co zrobić, by do nas dołączyć?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij „Aplikuj” i prześlij nam swoje aktualne CV.

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A. z siedzibą we Wrocławiu 51-131, ul. Żmigrodzka 242E udostępnionych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącego procesu rekrutacji, zgodnie z RODO i przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych."
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Oglądane: 244